چه پیش زمینه ای قبل از شروع دوره SQL Server نیاز دارید؟

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اس کیو ال سرور sql server
سطح آموزش این درس: مقدماتی
کد درس: SS 00.02
زمان فیلم آموزشی درس: 01 دقیقه و 32 ثانیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع اِس کیو اِل سرور از 61 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه حاضر با پیش نیازهای احتمالی دوره آموزشی پیش رو آشنا می شوید و متوجه خواهید شد برای شروع به چه اطلاعات آموزشی نیاز خواهید داشت.

جهت دریافت آخرین آپدیت از این آموزش ویدئویی و دسترسی به امکان دانلود فایل های پروژه و مشاهده سایر فیلم های این دوره، پیشنهاد می شود در طهاکو ثبت نام نمایید و شبکه های اجتماعی طهاکو را پیگیری نمایید.

قبل از این که دوره اموزشی SQL Server طهاکو را شروع کنیم باید این موضوع را خدمت کاربران عرض کنیم که این دوره از سطح مقدماتی شروع می شود. پس نیازی به دانستن اطلاعات پیشزمینه ای ندارید.

در ادامه، این دوره آموزشی طوری طراحی شده است که مبانی و اطلاعاته سطوحِ متوسط و استادی را هم در بر می گیرد، بطوری که در پایان بجد خواهید توانست اکثر مباحث مورد نیاز sql server را فرا بگیرید. پس مجدد قبل از اینکه بخواهیم مباحثِ آموزشی خود را شروع کنیم، یادآور می شویم که قصد ما این هست؛ که همه چیز را از همان پایه به شما آموزش بدهیم و با این تفاسیر ضرورتی ندارد که پیش از این تجربه ای در کار با sql server داشته باشید. در هر حال پیشنهاد می شود که به طور کلی با پایگاه داده آشنایی داشته باشیم. اگر نیاز داشتید اطلاعات خود را در زمینه برنامه نویسی در پایگاه داده ها تکمیل کنید می توانید با یک سرچ کوچک در این مقوله، به راحتی از وب سایت طهاکو دات آی آر، آموزش مورد نظر خود را پیدا کنید و یا اینکه آنجا آموزش هایی که با نام مدرسین پایگاه داده منتشر شده را پیگیری نمایید. امیدواریم که دانش پایه ای sql را برای شما فراهم کرده باشیم. به جرأت می توانیم بگوییم که یک مرجع جامع برای یادگیری پایگاه های داده با مدرسین طهاکو در سایت ما گنجانده شده است و بمرور زمان سعی می کنیم آخرین اطلاعات مورد نیاز در کار با sql server و پایگاه هایِ داده را از طریقِ وب سایتِ طهاکو آپدیت کنیم و در اختیار شما قرار بدهیم.

اس کیو ال سرور, sql server

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts