معرفی فایل های پروژه و نحوه بکارگیری آنها

درس سوم از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع اِس کیو اِل سرور از 61 فیلم دوره

از آنجایی که دوره آموزشی پیش رو بر اساس استانداردهای آموزشی پروژه محور طراحی و تهیه شده است، لذا ویدئوی آموزشی حاضر، به طریقه استفاده و بهره برداری از فایل های تمرینی ارائه شده همراه با این دوره آموزشی اشاره دارد و مدرسین در این فیلم آموزش های لازم را ارائه نموده اند.

در این دوره، من از تعدادی فایل پروژه استفاده می کنم که اونها رو در فولدری به اسمِ exercise files قرار دادم، و اون فایل هل الان در قالب یک فایل زیپ از ایندکس اصلی دوره آموزشی sql server طهاکو برایِ کاربران، قابل دریافت و دانلود هست. بعنوانِ یک مثال می تونم به فایل تمرین procedures که در تصویر زیرقابل تشخیص می باشد و در فولدری قرار گرفته که اسم این فولدر، هم نام با سرفصل آموزشی ای هست که در خلال دوره با آن سرفصل کار را ادامه خواهیم داد، اشاره کنم.

فایل پروژه اس کیو ال سرور

همه این فایل هایِ تمرینی با اینکه می بینیم حاوی کد sql هستند، ولی مسلماً در یک فایل متنی با فرمت دات txt معمولی قرار گرفته اند، و در واقع اینها مواردی که در تصویر زیر می بینیم یکسری کد هستند که قرار هست در سرفل هم نام با فولدر اخیر؛ در کوئری هایِ مدِ نظرمون قرار بگیرند. پس هر موقع که بهشون نیاز پیدا کردیم باید تمامی  کدهای موجود در فایل تکست رو از فایل های متنی مربوط به آموزش مورد نظر، به داخله کوئری ایجاد شده درنرم افزار Microsoft SQL Server Management Studio کپی پیست کنیم و با این کار، می توانیم  دستورات مان را بوسیله این کدهای موجود در فایل های تکست خیلی راحت ران کنیم.

نمونه کدهای کوئری sql server

اما در حال حاضر این کار رو نمی کنم و صرفاً قصد ما در این آموزه آشنایی شما با فایل های اخیر می باشد. من میدونم که شما برای شروع مضطرب هستید، اما قبل از اجرای هر یک از این کدها با دوره آموزشی مون پیش برین و منتظر بمونین تا وارد جلسه های شخصیمون که نیاز به اجرایِ این قبیل کدها دارن بشیم، پس تا اون موقع صبر کنید .

پس همونطور که گفتم ،اگه شما سطح دسترسی مشاهده دوره آموزشی ملزومات sql server رو از طهاکو دات آی آر تهیه کرده اید؛ به راحتی می توانیند این فایل های پروژه رو بعنوان یک مرجع تمرینی، در قالبه یک فایل زیپ از سایت مون و در قسمت ایندکس اصلی دوره آموزشی sql server به راحتی دانلود کنید و در زمان مناسب، أزشون بهره برداری و استفاده کنید.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts