خوش آمدگویی مدرسین به دانش پژوهان دوره پاورپوینت طهاکو

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع پاورپوینت PowerPoint
سطح آموزش این درس: مقدماتی
کد درس: PP 00.01
زمان فیلم آموزشی درس: 01 دقیقه و 19 ثانیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس اول از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع پاورپوینت از 59 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در این آموزه ویدیویی مدرسین بعد از عرض خوش آمدگویی به دانش پژوهان دوره حاضر، اقدام به ارائه توضیحاتی پیرامون موضوعات و مباحث پیشرو می نمایند تا کاربران با این پیشزمینه آماده ورود به دوره حاضر گردند.

جهت دریافت آخرین آپدیت از این آموزش ویدئویی و دسترسی به امکان دانلود فایل های پروژه و مشاهده سایر فیلم های این دوره، پیشنهاد می شود در طهاکو ثبت نام نمایید و شبکه های اجتماعی طهاکو را پیگیری نمایید.

مدرس این دوره سرکار خانم معصومه ربیع زاده (کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار) هستند.

ورود شما به دوره آموزش جامع PowerPoint 2016 را خوش آمد می گوییم.

در این دوره چگونگی ایجاد و ویرایش  ارائه های پاورپوینت رو به شما کاربران عزیز طهاکو آموزش خواهیم داد.

ما قصد داریم چگونگی ساخت ارائه هایی از الگوها و قالب های از پیش تعریف شده، و حتی چگونگی ایجاد یک نمونه از همین قالب ها، را از همان ابتدای کار، به شما آموزش دهیم و نهایتاً یک ارائه پاورپوینت کامل را خلق کنیم.

ما قصد داریم در این دوره آموزشی از نرم افزار قدرتمند شرکت مایکروسافت، نحوه اضافه کردن و ویرایش انواع مختلف محتوا شبیه متن، عکس، نمودارها، ویدیو و حتی انیمیشن را به شما کاربران طهاکو آموزش دهیم.

اگر در طول دوره با ما همراه بمانید، مرحله به مرحله هر کدام از تکنیک های یاد شده را با همدیگر بررسی خواهیم کرد. سپس ما قصد داریم راه هایی برای افزایش کارایی اسلایدهای خودتان برای امر ارائه را، همچون افزودن یادداشتهای سخنرانی که در خلال این دوره خواهید دید، و مایکروسافت به آنها speaker notes می گوید و یک ویژگی و ابزار مناسب برای گوینده ارائه هستند، و یا آموزش های ابزار های مختلف Collaborate که برای همکاری در زمینه ی ایجادِ تغییرات بصورت گروهی و مشارکتی قابل بهره برداری شده اند را در این دوره آموزشی پوشش دهیم. پس ما کارهای زیادی برای انجام دادن در طول این دوره آموزشی پیشرو داریم، پس با ما همراه شوید تا دوره ی جامع ِنرم افزار پاور پوینت طهاکو را در کنار هم شروع کنیم.

پاورپوینت, PowerPoint

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts