Skip to main content

نحوه استفاده از فایل های پروژه دوره کاربردی فتوشاپ طراحان

Using the exercise file

در آموزش ویدئویی حاضر طراحان متوجه می شوند که در یک دوره کاربردی حضور دارند و آموزش ها بصورت پروژه محور در دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو آماده شده اند. لذا فرا می گیرند که در حین مشاهده فیلم های آموزشی فتوشاپ طهاکو، چگونه برای رسیدن به بهترین نتیجه، بعنوان یک منبع مناسب از فایل های پروژه محوری که در اختیار دانش پژوهان قرار گرفته است استفاده نمایند.

لینک کمکی ( official link ) – آموزش نحوه استفاده از فایل های پروژه فتوشاپ (آموزش جامع فتوشاپ، طراحی Photoshop Design) درس 3

دوره پروژه محور فتوشاپ طراحی طهاکو

اگر به فایل های تمرینی که در طول دوره آموزشی قرار هست با آنها کار کنید، دسترسی دارید، که بهتر! برای تمرین کردن از آنها استفاده کنید. البته می توانید آنها را از وب سایت طهاکو هم دانلود کنید یا اینکه از داخل حاملی که از پکیج خریداری شده دارید، اقدام به ایجاد سطح دسترسی به فایل های تمرینی را برای خودتان میسر کنید، به هر طریق در پیش روی آموزه ها با بکارگیری فایل های پروژه می توانید با مدرسین همراه شوید و درواقع با پروژه مشابهی که مدرسین طهاکو در خلال آموزه ها در حال کار روی آن هستند، شما هم درنهایت بتوانید شروع بکار و تمرین بکنید. اگر هم به فایلهای تمرینی دسترسی ندارید، می توانید با تصاویر خودتان آموزه ها را دنبال کنید و هیچ مشکلی هم پیش نخواهد آمد. بسیار خب، اجازه دهید آموزش طراحی در فتوشاپ را در کنار هم شروع کنیم.

نظرات (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0