Skip to main content

آموزش جامع اکسس ACCESS

access e learning

در آغازین سرفصل آموزشی دوره جامع اکسس، مدرسین بعد از خوش آمد گویی به دانش پژوهان، اقدام به معرفی موضوعات و عناوینی که قرار است مورد بحث و بررسی قرار بگیرند پرداخته اند و در ادامه کاربران را با فایل های پروژه ای که در طول آموزش ها ارائه می دهند آشنا می کنند و به دانش پژوهان گوشزد می کنند در صورت نیاز چگونه می توانند از این فایل ها بعنوان یک مرجع معتبر استفاده و بهره برداری نمایند. در پایای یکی از پروسه های متفاوت آموزشی طهاکو که بیان یک چالش و پاسخ به آن است، بطور کامل توضیح داده شده است تا با این پیش زمینه ها دانش پژوهان بدون هیچ مشکلی بتوانند فرآیند آموزشی خود را در دوره حاضر تکمیل نمایند.

این سرفصل آموزشی شامل 3 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

آموزش هایی که در این سرفصل آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند بر اساس ارائه مفاهیم و موضوعاتی طرح ریزی شده اند که در نهایت کاربر را برای شروع بکار با نرم افزار اکسس آماده کنند. در همین راستا در بدو شروع آموزشی پیرامون مفاهیم کلیدی پایگاه داده ارائه می گردد و سپس طریقه لانچ نرم افزار اکسس و مباحث اولیه این نرم افزار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در ادامه مدرس به نحوه ایجاد فایل پایگاه داده در محیط دسکتاپ پرداخته است و سپس دانش پژوهان را با Trust Center آشنا می کند. بررسی تخصصی ریبون و سربرگ های نرم افزار اکسس یکی از آموزش هایی هست که برای هر کاربر تازه کار نرم افزار اکسس مفید واقع می شود. در این سرفصل آموزشی نحوه بهره برداری و استفاده از پانل ناوبری یا باصطلاح Navigation pane مورد بررسی قرار گرفته و سپس نحوه کار با ابزار و ویژگی Tell Me مورد بررسی قرار گرفته است. همچون تمامی آموزش های نرم افزارهای مجموعه آفیس، نوار ابزار دسترسی سریع یا Quick Access Toolbar نیز در این سرفصل بررسی شده و سپس طریقه لاگین نمودن به حساب کاربری مایکروسافت از طریق خود نرم افزار اکسس شرح داده شده است. در نهایت دانش پژوهان با نحوه بک آپ گیری و ایجاد فایل های پشتیبان و طریقه دسترسی و بهره برداری از مستندات یا هلپ نرم افزار آشنا می شوند.

این سرفصل آموزشی شامل 11 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

توضیحات نرم افزار اتوکد اکسس:

اکسس …


مجوز نشر آموزش جامع اکسس ACCESS:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.


ویژگی های نرم افزار اکسس:

یادگیری و…


مزیت های آموزش جامع اکسس ACCESS طهاکو:

در این دوره آموزشی …

پس با طهاکو همراه شوید.

آموزش جامع اکسس می تواند سرنخی برای علاقه مندان به کار با پایگاه داده های بزرگ بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری محیط پایگاه داده ای برای تحلیل های بزرگ و پویا می باشید، آموزش اکسس طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد نرم افزار اکسس را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر دانشجویی و حتی هر مهندسی قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش نرم افزار اکسس حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع اکسس با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 96 آموزش ویدیوی این دوره به تایید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

96 تراک صدای دوره جامع اکسس تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع اکسس به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

فایل های پروژه دوره

بدلیل عدم موافقت مدیریت طهاکو به استفاده از نسخه کرک شده، با کمال احترام به شرکت مایکروسافت؛ لینک های دانلود سورس اصلی نرم افزار قرار داده نمی شود و در همین راستا دپارتمان در تهیه دوره آموزشی، سورس نرم افزار را از توسعه دهنده این نرم افزار درخواست کرده که بعد از موافقت سورس تأیید شده به سمت آزمایشگاه ضبط فیلم ارسال شد. پیشنهاد ما به کاربران مهمان ارسال درخواست به شرکت مایکروسافت جهت دریافت لایسنس دوساله دانشجویی برای استفاده مطمئن از این نرم افزار می باشد. فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0