آموزش جامعاتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

00 پیشگفتار آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی

در آغازین کلام دوره سیویل تری دانش پژوهان با خوش آمدگویی مدرس روبرو می شوند و در ادامه پیشگفتاری پیرامون پیشنیازها و موارد مورد بحث در آموزش اتوکد سیویل تری دی بیان می شود و همچنین فایل های پروژه مورد بحث و بررسی قرار می گیرند تا مهندسان عمران، مهندسین تکنولوژی نقشه کشی و یا راه و شهرسازی با نحوه بکارگیری این فایل ها آشنا شوند و بتوانند برای ورود به دوره پروژه محور حاضر آمادگی های لارم را کسب نمایند.

این سرفصل آموزشی شامل 2 ویدیو می باشد (// دقیقه)

درخواست صدور مدرک آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی طهاکوخرید آنلاین
درخواست صدور مدرک آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی طهاکو‭280,000‬ تومان ‭170,000‬ تومان

آزمون توسط مدرسین دوره صورت می پذیرد و در صورت تأیید گواهینامه صادر می شود و به آدرس پستی درج شده در پروسه خرید ارسال می گردد.

فایل های تمرینی دوره

بدلیل عدم موافقت مدیریت طهاکو به استفاده از نسخه کرک شده، با کمال احترام به شرکت اتودسک؛ لینک های دانلود سورس اصلی نرم افزار قرار داده نمی شود و در همین راستا دپارتمان در تهیه دوره آموزشی، سورس نرم افزار را از توسعه دهنده این نرم افزار درخواست کرده که بعد از موافقت سورس تأیید شده به سمت آزمایشگاه ضبط فیلم ارسال شد.

پیشنهاد ما به کاربران مهمان ارسال درخواست به شرکت اتودسک جهت دریافت لایسنس دوساله دانشجویی برای استفاده مطمئن از این نرم افزار می باشد.

فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی می تواند سرنخی برای علاقه مندان صنعت طراحی راه و شهرسازی بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری نقشه خوانی و طراحی نقشه های دوبعدی و سه بعدی راه می باشید، آموزش اتوکد سیویل تری دی طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد نرم افزار اتوکد سیویل تری دی را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر دانشجوی عمران و حتی هر مهندس گرایش های راه و شهرسازی قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش نرم افزار اتوکد سیویل تری دی حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

توضیحات نرم افزار اتوکد سیویل تری دی:

اتوکد سیویل تری دی ...

 


مجوز نشر آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.

 


ویژگی های نرم افزار اتوکد سیویل تری دی:

یادگیری و…


مزیت های آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D طهاکو:

در این دوره آموزشی ...

پس با طهاکو همراه شوید.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 98 آموزش ویدیوی این دوره به تایید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

98 تراک صدای دوره جامع اتوکد سیویل تری دی تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts