Skip to main content

آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D

AutoCAD Civil 3D

در آغازین کلام دوره سیویل تری دانش پژوهان با خوش آمدگویی مدرس روبرو می شوند و در ادامه پیشگفتاری پیرامون پیشنیازها و موارد مورد بحث در آموزش اتوکد سیویل تری دی بیان می شود و همچنین فایل های پروژه مورد بحث و بررسی قرار می گیرند تا مهندسان عمران، مهندسین تکنولوژی نقشه کشی و یا راه و شهرسازی با نحوه بکارگیری این فایل ها آشنا شوند و بتوانند برای ورود به دوره پروژه محور حاضر آمادگی های لارم را کسب نمایند.

این سرفصل آموزشی شامل 2 ویدیو می باشد (// دقیقه)

مدرسین و طراحان دوره سیویل طهاکو تصمیم گرفتند جهت آشنایی دانش پژوهان و مهندسین عمران و راه و شهرسازی با این موضوع که در واقع اتوکد سیویل تری دی (AutoCAD Civil 3D) چیست، آموزشی تهیه نمایند و قبل از ورود کاربران به دوره حاضر، آنها را با معماری و اصول حاکم بر این نرم افزار آشنا نمایند. در همین راستا دانش پژوهان در سرفصل آموزشی حاضر تنها با یک ویدئو جامع آشنا می شوند تا با پیش درآمد حاصل شده از این آموزش خود را جهت تکمیل اطلاعات اولیه و یادگیری کار با نرم افزار اتوکد سیویل تری دی آماده کنند. 

این سرفصل آموزشی شامل 1 ویدیو می باشد (18 دقیقه و 04 ثانیه)

دانش پژوهان مستحضرید که ابتدایی ترین موضوع در بدو یادگیری یک نرم افزار جامع، آشنایی با رابط کاربری (user interface) یا باصطلاح محیط کار نرم افزار است. لذا در سلسله مباحث دوره آموزشی سیویل تری دی، و در راستای آشنایی کاربران با اینترفیس نرم افزار حاضر، ابتدا اپلیکیشن منو اتوکد Civil 3D مورد بررسی قرار می گیرد؛ در ادامه نوار ابزار دسترسی سریع و کارآیی های آن در اتوکد سیویل تری دی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و سپس نوار ریبون بررسی می شود. پالت Toolspace بعنوان مهم ترین ابزار در دسترس اینترفیس نرم افزار یاد شده بررسی شده و در ادامه سلسله مراتب حاکم بر تنظیمات نرم افزار مورد نظر بطور کامل شرح داده می شود. پالت دیگری که بررسی شده است Panorama نام دارد و سپس دستورات Transparent مورد بحث قرار گرفته است. در نهایت دانش پژوهان بعنوان بحث تکمیلی پیرامون بررسی رابط کاربری نرم افزار یاد شده، با پالت InquiryTool آشنا می شوند.

این سرفصل آموزشی شامل 8 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

توضیحات نرم افزار اتوکد سیویل تری دی:

اتوکد سیویل تری دی یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مهندسی شهرسازی و عمران است که امکان طراحی با روشهای کارگروهی مدرن را امکان پذیر کرده است. از Autodesk AutoCAD Civil 3D در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستمهای حمل و نقل جاده‌ای، خشکی، مهندسی منابع آب، کانال کشی و انتقال آب تا جمع آوری پسماند فاضلاب و هدایت آبهای سطحی حاصب ازبارش و فاضلاب آب در عمران و شهرسازی محل سکونت انسان استفاده کرد.
Autodesk AutoCAD Civil 3D برنامه‌ای ویژه برای مهندسین عمران بحساب می آید که از آن در تمامی کشورهای پیشرفته به منظور مدلسازی اطلاعاتی و طراحی و تدوین پروژه های عمرانی بهره میگیرند.


مجوز نشر آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.


ویژگی های نرم افزار اتوکد سیویل تری دی:

مختص مهندسین عمران
استفاده در اکثر کشورهای پیشرفته به منظور مدلسازی پروژه های عمران و شهرسازی
تشابه با نرم افزارهای خانواده اتودسک
امکان طراحی بر اساس مدل پویا


مزیت های آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D طهاکو:

در این دوره آموزشی …

پس با طهاکو همراه شوید.

آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی می تواند سرنخی برای علاقه مندان صنعت طراحی راه و شهرسازی بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری نقشه خوانی و طراحی نقشه های دوبعدی و سه بعدی راه می باشید، آموزش اتوکد سیویل تری دی طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد نرم افزار اتوکد سیویل تری دی را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر دانشجوی عمران و حتی هر مهندس گرایش های راه و شهرسازی قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش نرم افزار اتوکد سیویل تری دی حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 98 آموزش ویدیوی این دوره به تایید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

98 تراک صدای دوره جامع اتوکد سیویل تری دی تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

فایل های پروژه دوره

بدلیل عدم موافقت مدیریت طهاکو به استفاده از نسخه کرک شده، با کمال احترام به شرکت اتودسک؛ لینک های دانلود سورس اصلی نرم افزار قرار داده نمی شود و در همین راستا دپارتمان در تهیه دوره آموزشی، سورس نرم افزار را از توسعه دهنده این نرم افزار درخواست کرده که بعد از موافقت سورس تأیید شده به سمت آزمایشگاه ضبط فیلم ارسال شد. پیشنهاد ما به کاربران مهمان ارسال درخواست به شرکت اتودسک جهت دریافت لایسنس دوساله دانشجویی برای استفاده مطمئن از این نرم افزار می باشد. فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0