Skip to main content

آموزش جامع ورد Word

Microsoft word e learning

در آغازین سرفصل آموزشی دوره جامع ورد، مدرسین ابتدا به دانش پژوهان حاضر خوش آمد عرض می کنند و سپس پیش درآمدی بر مباحث پیش رو ارائه می کند و کاربران را با موضوعات آتی که قرار است آنها را مورد بحث قرار دهند آشنا می کنند. در ادامه فایل های پروژه دوره حاضر مورد بحث قرار می گیرد و نحوه بکارگیری و بهره برداری از این فایل ها را به عنوان یک مرجع تمرینی بطور کامل شرح خواهند داد.

این سرفصل آموزشی شامل 2 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

در این سرفصل آموزشی دانش پژوهان در ابتدا با رابط کاربری نرم افزار ورد آشنا می شوند و فرا می گیرند چگونه این نرم افزار را راه اندازی نمایند. سپس طریقه باز کردن و بستن و خواندن و ویرایش اسناد و داکیومنت های مایکروسافت ورد را فرا می گیرند. در ادامه دانش پژوهان با نحوه کار با ابزار Tell Me assistant آشنایی پیدا می کنند و فرا می گیرند چگونه می توانند از بدو شروع اقدام به ایجاد یک سند و داکیومنت خام ورد نمایند. در همین راستا با پروسه ذخیره سازی اسناد آشنایی پیدا می کنند و فرا می گیرند که به چه طریق در نرم افزار word اقدام به باز کردن و ویرایش اسناد با فرمت PDF نمایند. در پایان در سلسله مباحث اولیه نرم افزار ورد، کاربران با نحوه پرینت گرفتن از اسناد آشنایی کامل پیدا می کنند.

این سرفصل آموزشی شامل 7 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

کاربران جدیدی که در دنیا مدرن نیازمند کار با نرم افزارهای مجموعه آفیس میشوند، فرض میکنند تمام فرامین مورد نیاز در کار با محیط آفرهای زیرمجموعه آن بخصوص ورد را به صورت ذاتی میدانند. این کاربران سالها عملکردی را به سختی و با تکرار انجام میدهند و یک روز متوجه میشوند که راه حل بسیار ساده‌تری برای انجام امور نیز وجود دارد. کلید اصلی پیشرفت شما همواره آموزش دیدن است و ما در طهاکو در این سرفصل آموزشی تصمیم گرفتیم نحوه درج و اضافه کردن متون در نرم افزار مایکروسافت ورد را به شما آموزش دهیم. در ادامه تکنیکهای انتخاب متن با کلیدهای کیبورد و ماوس و همچنین نحوه سازماندهی متون با ابزاهای کات، کپی و پاست را به شما آموزش داده‌ایم و در خاتمه کار این فصل از آموزشمان به شما نحوه جستجو و جایگزینی متن و همینطور نحوه بازگردانی اطلاعات با استفاده از آندو و ریدو را مورد بررسی تخصصی قرار داده‌ایم.

این سرفصل آموزشی شامل 5 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

توضیحات نرم افزار اتوکد ورد:

ورد …

 


مجوز نشر آموزش جامع ورد Word:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.

 


ویژگی های نرم افزار ورد:

یادگیری و…


مزیت های آموزش جامع ورد Word طهاکو:

در این دوره آموزشی …

پس با طهاکو همراه شوید.

آموزش جامع ورد می تواند سرنخی برای علاقه مندان به کار با مدارهای فرمان و قدرت بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری یک نرم افزار واژه نگار قدرتمند می باشید، آموزش ورد طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد نرم افزار ورد را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر دانشجویی و حتی هر مهندسی در هر گرایشی قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش نرم افزار ورد حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع ورد با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 75 آموزش ویدیوی این دوره به تایید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

75 تراک صدای دوره جامع ورد تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع ورد به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

فایل های پروژه دوره

بدلیل عدم موافقت مدیریت طهاکو به استفاده از نسخه کرک شده، با کمال احترام به شرکت مایکروسافت؛ لینک های دانلود سورس اصلی نرم افزار قرار داده نمی شود و در همین راستا دپارتمان در تهیه دوره آموزشی، سورس نرم افزار را از توسعه دهنده این نرم افزار درخواست کرده که بعد از موافقت سورس تأیید شده به سمت آزمایشگاه ضبط فیلم ارسال شد. پیشنهاد ما به کاربران مهمان ارسال درخواست به شرکت مایکروسافت جهت دریافت لایسنس دوساله دانشجویی برای استفاده مطمئن از این نرم افزار می باشد. فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0