نحوه استفاده از فایل های تمرینی اکسل

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اکسل EXCEl
سطح آموزش این درس: مقدماتی
کد درس: ME 00.02
زمان فیلم آموزشی درس: 00 دقیقه و 43 ثانیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع اکسل از 85 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در این ویدئوی آموزشی دانش پژوهان با نحوه استفاده و بکارگیری فایل های پروژه دوره جامع اکسل طهاکو آشنا می شوند و متوجه می شوند چگونه می توانند بعنوان یک منبع معتبر از فایل های مذکور بعنوان تمرین استفاده و بهرهبرداری نمایند. با این پیشزمینه و آموزش مقدماتی قبل کاربران آماده ورود به دروه حاضر می شوند.

جهت دریافت آخرین آپدیت از این آموزش ویدئویی و دسترسی به امکان دانلود فایل های پروژه و مشاهده سایر فیلم های این دوره، پیشنهاد می شود در طهاکو ثبت نام نمایید و شبکه های اجتماعی طهاکو را پیگیری نمایید.

شما اگر یکی از کاربران طهاکو هستید و بعد از ثبت نام در طهاکو، در حال مشاهده ایندکس اصلی دوره جامع اکسل طهاکو هستید، با این تفاسیر شما به فایل های تمرین هم دسترسی دارید و می توانید این فایلها را بصورت آنلاین از وب سایت طهاکو دات آی آر دانلود کنید. ما در خلال دوره حاضر، پوشه Exercise را دانلود کردهایم، و پوشه فایلهای مذکور را روی دسکتاپ سیستم عاملی که در حال ضبط دوره بر روی آن هستیم مشاهده می کنید، اگه پیش برویم و این پوشه را با دابل کلیک بر روی آن باز کنیم، مشاهده خواهید کرد که یکسری فایلهایی در داخل این پوشه هست که در حین دوره آموزشی از آنهااستفاده میکنیم؛ در ضمن هر کدام از این فایلها مربوط به یک درس هستند، به طور مثال اگر شما ch05 را باز کنید، یک فایل اکسل داخل آن پوشه، که مربوط به آموزش های فصل پنجم هست را می بینید و حین دیدن فیلمها می توانید از این فایل و کاربرگهایی که داخل آن هست و هر کدام مربوط به یک درس می شوند و بعداً در خلال آموزش آنها را می بینید، و البته به آنها worksheet گفته می شود؛ استفاده کنید.

اکسل, excel

نظرات (2)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

من پکیج این دوره رو قبلاً خریداری کردم
عالی یه به دوستان پیشنهاد میدم از تجربایت مهندس غفاری استفاده کنید

مبینا
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

آموزش های شما برای ناشنوایان بسیار کاربردی هستند. ممنون از تیم شما

جواد معصومی
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts