آموزش جامعاتوکد اینونتور AutoCAD Inventor

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

00 پیشگفتار آموزش جامع اتوکد اینونتور

در آغازین سرفصل از آموزش جامع اینونتور طهاکو، مدرسین بعد از عرض خوش آمدگویی خدمت دانش پژوهان، اقدام به ارائه توضیحات کاملی در مورد نرم افزار اینونتور و کارآیی های این نرم افزار می نماید. دانش پژوهان بعد از آشنایی با مباحث پیشرو در دروه آتی متوجه نحوه بکارگیری فایل های پروژه می شوند و فرا می گیرند چگونه می توانند از این فایل های مرجع بعنوان فایل های تمرینی بهره برداری های لازم را بعمل آورند. در پایان قبل از شروع آموزش های ویدئویی، کاربران با انواع سرتیفیکیت ها و لایسنس هایی که شرکت اتودسک به کارآموزان خود ارائه می کند آشنا می شوند.

این سرفصل آموزشی شامل 3 ویدیو می باشد (// دقیقه)

درخواست صدور مدرک آموزش جامع اتوکد اینونتور طهاکوخرید آنلاین
درخواست صدور مدرک آموزش جامع اتوکد اینونتور طهاکو‭280,000‬ تومان ‭170,000‬ تومان

آزمون توسط مدرسین دوره صورت می پذیرد و در صورت تأیید گواهینامه صادر می شود و به آدرس پستی درج شده در پروسه خرید ارسال می گردد.

فایل های تمرینی دوره

بدلیل عدم موافقت مدیریت طهاکو به استفاده از نسخه کرک شده، با کمال احترام به شرکت اتودسک؛ لینک های دانلود سورس اصلی نرم افزار قرار داده نمی شود و در همین راستا دپارتمان در تهیه دوره آموزشی، سورس نرم افزار را از توسعه دهنده این نرم افزار درخواست کرده که بعد از موافقت سورس تأیید شده به سمت آزمایشگاه ضبط فیلم ارسال شد.

پیشنهاد ما به کاربران مهمان ارسال درخواست به شرکت اتودسک جهت دریافت لایسنس دوساله دانشجویی برای استفاده مطمئن از این نرم افزار می باشد.

فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

آموزش جامع اتوکد اینونتور می تواند سرنخی برای علاقه مندان صنعت طراحی سه بعدی بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری پروسه طراحی قطعه و طراحی نقشه های دوبعدی و سه بعدی مکانیکی می باشید، آموزش اتوکد اینونتور طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد نرم افزار اتوکد اینونتور را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر دانشجوی مکانیک و حتی هر مهندس گرایش های طراحی کاربردی قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش نرم افزار اتوکد اینونتور حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

توضیحات نرم افزار اتوکد اینونتور:

اتوکد اینونتور ...

 


مجوز نشر آموزش جامع اتوکد اینونتور AutoCAD Inventor:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.

 


ویژگی های نرم افزار اتوکد اینونتور:

یادگیری و…


مزیت های آموزش جامع اتوکد اینونتور AutoCAD Inventor طهاکو:

در این دوره آموزشی ...

پس با طهاکو همراه شوید.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع اتوکد اینونتور با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 85 آموزش ویدیوی این دوره به تایید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

85 تراک صدای دوره جامع اتوکد اینونتور تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع اتوکد اینونتور به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts