آموزش جامعوردپرس WordPress

مهارت های پوشش داده شده در این دوره: مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تخصصی
مدت زمان آموزش: // ساعت و // دقیقه و // ثانیه

01 آشنایی مقدماتی با مفاهیم اولیه وردپرس

در سرفصل آموزشی حاضر دانش پژوهان با مقدمات و مفاهیم اولیه سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنایی پیدا می کنند. فرا می گیرند که وردپرس چه کارایی هایی دارد و برای برآورده سازی چه اهدافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دانش پژوهان بعد از درک اینکه وردپرس چیست با یک تعریف کلی از CMS ها روبرو می شوند و در همین راستا رابط کاربری این پلتفروم طراحی سایت مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه دانش پژوهان با دامنه WordPress.org آشنا می شوند و تفاوت این دامنه با دامین های دات کام و دات آی آر را متوجه خواهند شد.

این سرفصل آموزشی شامل 2 ویدیو می باشد (// دقیقه و // ثانیه)

درخواست صدور مدرک آموزش جامع وردپرس طهاکوخرید آنلاین
درخواست صدور مدرک آموزش جامع وردپرس طهاکو‭280,000‬ تومان ‭170,000‬ تومان

آزمون توسط مدرسین دوره صورت می پذیرد و در صورت تأیید گواهینامه صادر می شود و به آدرس پستی درج شده در پروسه خرید ارسال می گردد.

فایل های تمرینی دوره

سیستم مدیریت محتوا وردپرس بصورت متن باز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و دانش پژوهان همواره می توانند آخرین نسخه از این پلتفروم طراحی وبسایت را از آدرس سازنده آن دانلود نمایند.

فایل های تمرینی بعد از ورود به وبسایت طهاکو، در همین قسمت قابل رؤیت می شود؛ در صورتی که در طهاکو اکانت فعال ندارید، از منوی بالا وبسایت طهاکو اقدام به ثبت نام کنید.

آموزش جامع اتوکد الکتریکال می تواند سرنخی برای علاقه مندان به کار با مدارهای فرمان و قدرت بحساب آید. اگر بدنبال فراگیری محیط های شماتیک و پانلی اتوکد الکتریکال و همچنین آشنایی با استانداردها طراحی مدارات و کار با لدرهای تکفاز و 3 فاز و یا طراحی PLC ها می باشید، آموزش اتوکد الکتریکال طهاکو شروع بسیار مناسبی خواهد بود.

این دوره برخلاف تصور من از بار علمی بالایی برخوردار بود. فیلم های آموزشی این مجموعه نه تنها آنچه در مورد سیستم مدیریت محتوا وردپرس را می دانستم تقویت کرد، بلکه کار با چندین آپشن و ویژگی جدید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردم را هم فرا گرفتم. من نه تنها این دوره را برای تیم طراحی سایت شرکت تهیه نمودم بلکه بشدت آنرا به علاقه مندان این نرم افزار توصیه می کنم.

بی شک تلاش بی شائبه متخصصین طهاکو در تهیه این دوره جامع ستودنی است و پیشنهاد می شود هر توسعه دهنده و حتی هر مهندس گرایش کامپیوتر قبل از ورود به بازار کار و یا جهت بهبود مراودات کاری خود آموزش وردپرس حاضر را مشاهده نماید و از آن استفاده و بهره کامل را بسته به دانش و اندوخته دانشگاهی خود ببرد.

توضیحات سیستم مدیریت محتوا وردپرس:

وردپرس ...


مجوز نشر آموزش جامع وردپرس WordPress:(وزارت ارشاد)

شماره مجوز ثبت شده اثر در وزارت ارشاد : بعد از أخذ شماره مجوز بهمراه تصویر در این قسمت وارد می شود.


ویژگی های سیستم مدیریت محتوا وردپرس:

وردپرس ...


مزیت های آموزش جامع وردپرس WordPress طهاکو:

تاپیک های این دوره آموزشی عبارتند از:

 

پس با طهاکو همراه شوید.

کیفیت فیلم

ضبط ویدیوهای آموزش جامع وردپرس با کیفیت 720p صورت گرفته است و تمام 77 آموزش ویدئویی این دوره به تأیید بخش کنترل کیفیت درآمده است.

کیفیت صدا

77 تراک صدای دوره جامع وردپرس تماماً در استودیو وکال دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو ضبط شده و کیفیت این تراک ها در تضمین صددرصد مدیریت بخش صدا رسیده است.

کیفیت محتوا

تمام محتوای دروس آموزش جامع وردپرس به تایید مدرسین و کارگردانان طهاکو درآمده است و در صورت بروز هر گونه مغایرت در محتوا با اسناد داکیومنت این نرم افزار منجر به پاسخگویی اشخاص یاد شده نسبت به تمام هزینه ها، به کاربرانی می شود که زمان گذاشته اند و بعد از مشاهده آموزه های این دوره از رضایت محتوایی برخودار نشده اند.

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts